İlk olarak 2002 yılı haziran ayında DERMA LAZER EPİLASYON MERKEZİ adıyla Lazer Epilasyon alanında hizmet vermek amacıyla Dr. GÜLÇİN TURAN tarafından kurulmuştur. 

Ruby lazer ile başladığımız epilasyon işlemlerine 2003 yılında Candela Alexandrite Lazer ve 2007 yılında Cynosure Apogee Elite (Alexandrite –Nd-Yag kombinasyonu) lazer sistemlerini dahil ederek hizmet kalitesini yükseltmiştir.Konusunda deneyimli doktor ve estetisyenlerden oluşan kadrosu ile lazer epilasyon hizmetlerine zaman içersinde cilt ve vücut bakımı, bölgesel zayıflama, sellülit tedavisi, mezoterapi, kimyasal peeling, Botoks, Dolgu, Lazerle kılcal damar tedavisi,leke tedavisi, cilt yenileme gibi uygulamalarıda ekleyerek kaliteli ve güvenilir hizmetlerine 2011 yılına kadar DERMA LAZER GÜZELLİK MERKEZİ olarak devam etmiştir.T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan yönetmelik gereğince DERMA LAZER GÜZELLİK MERKEZİ olan ünvanımız ÖZEL DERLAMED POLİKLİNİĞİ olarak değişmiştir. Bu süreçte kliniğimize Dr. TOLGA TURAN’ında katılımıyla 2011 yılından itibaren AKUPUNKTUR TEDAVİ BİRİMİ kurulmuştur. 

Etkili ve bilimsel yöntemlerle teknolojiyi takip eden ve memnuniyeti maksimum seviyeye ulaştırmayı hedefleyen kliniğimiz 2012 yılında da ULTHERA (Ameliyatsız yüz germe) ve CRİO2 OKSİJEN TERAPİ(Soğuk Oksijen) sistemlerini ekleyerek hizmetlerini genişletmiştir. 

Özel Derlamed Polikliniği ünvanımızı 2022 Ağustos atından. itibaren Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi olarak değiştirdik.

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.