Dr. Gülçin TURAN

1969 yılında Denizli’de doğdu.Evli ve 2 çocuk annesidir.1986 yılında Bursa Kız Lisesini bitirdi.1993 Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.1994 yılında başladığı hekimlik mesleğine 2005 yılnda devlet hizmetinden ayrılarak kurucusu ve yöneticisi olduğu kliniğinde özel olarak devam etmektedir.2002 yılında Lazer Epilasyon alanında eğitim,seminer ve kongrelere katıldıktan sonra Denizlide ilk kez Lazer Epilasyon uygulamalarını başlatan Derma Lazer Güzellik Merkezinin kurmuştur.2003 yılında Medikal Estetik Hekimliği sertifikası(cilt bakımı, dolgu, botox, lazer epilasyon, mezoterapi, saç ekimi, karboksiterapi, bölgesel inceleme) almıştır.Radyofrekans ile obesite zayıflama konusunda ileri master eğitimlerini Dr. Claudia Van Der Lugt'dan aldı. Mezoterapi konusunda ileri eğitimlerini ise Fransa Internatıonal Mesoterapi ve Lipoterapi Derneği Başkanı Dr. Jacques Le Coz'dan aldı. Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili ileri eğitimlerini İstanbul’da 2011’ de Harvard Üniversitesi Tıp fakültesi Doktorlarından Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan dan İstanbul'da almıştır. Halen kurucusu olduğu Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi'nde çalışmaktadır.Yurtiçi ve Yurtdışı kongrelere katılan Dr. Gülçin Turan Medikal Estetik Hekimler Derneği üyesidir.

Dr. Tolga TURAN

1968 yılında Bodrum’da doğdu.Evli ve 2 çocuk babasıdır..1986 Bursa Anadolu Lisesini bitirdi1993 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.1994 yılında Denizli Devlet Hastanesi Acil serviste göreve başlamış olup 2010 yılında devlet hizmetinden ayrılmıştır .2002 yılında Derma Lazer Güzellik Merkezini eşi Dr. Gülçin TURAN ile kurmuştur.1999-2007 Özel Çamlık Polikliniğininde çalışmış ve yöneticiliğini yapmıştır.2004 yılında Medikal Estetik Hekimliği sertifikası(cilt bakımı, dolgu, botox, lazer epilasyon, mezoterapi, saç ekimi, karboksiterapi, bölgesel inceleme) almıştır.2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesin’den AKUPUNKTUR UYGULAMA SERTİFİKASI almış olup halen biimsel çalışmalarına; ülkemizde akupunkturu bilimsel kimliği ile uygulamaya koyan ülkemizin ve dünyanın önde gelen klinisyen ve teorisyenlerinden kulak akupunkturunun saygın hocası Dr.MEHMET FUAT ABUT ile devam etmektedir.2010 yılında Dr.Mehmet Fuat ABUT’un başkanlığını yaptığı Akademik Akupunktur Derneğine kabul edilmiştir.2011 yılında Japanese Acupuncture eğitimlerine katılmıştır.2011 Amerikalı uzman Marta Lucas’tan MEİ-ZEN akupunktur tekniği kullanarak KOZMETİK AKUPUNKTUR UYGULAMA sertifikası almıştır. Halen çalışmalarına Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesinde devam etmektedir.ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR:Akupunktur Derneği Başkan Yard.Akademik Akupunktur Derneği üyesi.Medikal Estetik Derneği üyesi.SABİR(Sağlıkta Birlik) derneği üyesi.

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.