CryO2 POWER (Soğuk Oksijen)


CryO2 POWER (soğuk oksijen) bakımı nedir?

Dünya’da bir benzeri daha bulunmayan CryO2 POWER (soğuk oksijen) bakım; Anti-aging, Anti pigmentasyon ve Anti akne bakımlarının yapılabildiği, %98 saflıktaki basınçlı oksijenin, cildi 10°C ye kadar soğutarak , yapılan tedaviye uygun CryO2 POWER (soğuk oksijen) ürünlerini soguk oksijenle birlikte cilt altına indirme uygulamasıdır.Soguk basıncın ciltte sıkılastırıcı ve stimulasyonu arttırıcı etkisi tıpta ödem giderme ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çesitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır.Konsantre oksijenin ciltte oluşturacagı canlandırıcı etki ve CryO2 POWER sistemi ile birlikte kullanılmak uzere formule edilmis 'ozel içeriğe sahip bakum kitleri' nin olumlu etkisi ile ciltte arzu edilen, mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadir.

CryO2 POWER (soğuk oksijen) uygulamasindan ne beklemeliyim?

Patentli CryO2 POWER (soğuk oksijen) sistemi ile yapılan uygulamaların ardından cildinizin nem oranı ve kalitesi %100 artacaktır. Ayrıca uygulamalar sirasında kullanılan, çok özel ürünlerin içeriklerinde yeralan aktif maddelerin ciltte depolanmasi ile cildiniz canlanarak daha guzel bir görünüme kavusacaksiniz. Tüm yüz, özellikle göz ve dudak çevresi, boyun, dekolteye etkili uygulamalar yapmanın mümkün oldugu bu sistem sayesinde 'göz kamastırıcı' bir gorunumun sahibi olacaksiniz.

CryO2 POWER (soğuk oksijen) bakiminin sonuçları nelerdir?

• Kırışıklıkları doldurur.
• İnce ve derin kırışıklıkları azaltır.
• Pigment /leke sorununun çözümünde etkilidir.
• Akneli, problemli ciltlerde tedavi edici olumlu etkiye sahiptir.
• Cildin kalitesini arttırır.
• Cildin nem miktarını arttırır.
• Cildin hücre üretimini, kan ve lent dolaşımını hızlandırır.
• Soguk oksijenin olumlu etkisi ile ciltte lifting etkisi meydana gelir.
• Ciltte hassasiyete bagli olusmus kizarıklıkları yok eder.
• Cilde saglikli, parlak, mukemmel bir gorunum kazandırır.

CryO2 POWER (soğuk oksijen) ile hangi bakımları yapmak mümkündür?

• 35 yaş altı koruyucu ve nem verici Anti-aging bakımı
• 35 yaş üstü kırışıklıkları gidermeye ve yüz ovalini belirginleştirmeye yönelik Anti aging bakımı
• Anti-Akne, aktif akneleri tedavi etmeye yönelik bakım
• Anti-Pigmentasyon, cilt lekerini gidermeye yönelik bakım

CryO2 POWER (soğuk oksijen) da kullanılan 'cool lifting' in etkisi nedir?

CryO2 POWER uygulaması 'soguk' bir uygulamadır.Bu uygulama sırasında cilde soguk ve tazeleyici etkiye sahipoksijenle birlikte uygulama başlığına takilan CryO2 ampulu uygulanır. Bu ozel 'soguk' uygulamanın olumlu etkisi ile de cilt sıkılasır, canlanır ve yüz ovali belirginleşir.

Uygulama esnasinda neler hissedilir?

Cok rahatlatıcı ve konforlu bir bakımdır. Hissettiginiz sadece hafif pulseli basınç ve sogutulmuş oksijenin cilde verdigi rahatlatici histir.

Bakımlara kaç seans devam etmek gerekmektedir?

Uygulamayi yapacak uzmanın önerisi dogrultusunda seans sayıları belirlenmekle birlikte tavsiye edilen minimum 3 seans olmasi gerekliligidir.Ayda bir koruma seansi yaptırarak uygulamanın olumlu etkisinin daha uzun sürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Cry02 POWER (soğuk oksijen) uygulamasının aşamaları nelerdir?

Benzersiz Cry02 POWER uygulaması farklı etkilere sahip çok özel 4 uygulamadan oluşmaktadır:
• PeelingKonsantre oksijen ve değişik ebatlara sahip elmas peeling başlikları ile cildin stimulasyonu arttırılarak ölü deri tabakasının atılması sağlanır. Uygulama sırasında epidermisin alt tabakalarında hücre bölünmeleri meydana gelir ve bunun sonucunda da cilt kaybettigi genç görünümüne yeniden kavusur.
• Cool LiftingSoğuk etkili, tazeleyici aktif maddeler içeren 'kokteyl' özel başliği ile cilde uygulanır. Soğuk basinç cildi sıkılaştırır, stimulasyonu arttırır, ödemi azaltir. hassasiyeti giderir. Uygulamaya oksijen eklendiginde ise gözenekleri sıkılastırır, ciltteki kızarıklığı giderir ve yüz kontürünü belirginleştirir.
• Basinçli Oksijen EnjeksiyonuÖzel formüle sahip kozmetik ürünler yüksek basinçli oksijen yardimi ile epidermisi alt tabakalarına gönderilir. Uygulamanın sonucu olarak cildin zamanla azalan depolan bu özel aktif maddelerle dolar. Ayrıca cilt sıkılaşır, toparlanır, pigment ve akne problemleri de kullanılan ürünlerin içeriğine baglı olarak, ortadan kalkar. Basinçlı oksijen cildi canlandırır, enerji verir. Daha sağlıklı ve tazelenmiş bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur.
• Oksijen SpreyiSprey yardımı ile cilde püskürtülen oksijen cildi ferahlatirken artan stimulasyon ile cildin bağışıklık sistemi kuvvetlenir. Mikrodermaabrazyon ya da agresif peeling sonrasi cillte olusan tahribatı sakinlestirerek cildin iyilesme suresini hizlandırır. Uygulama sırasında fluid sprey kullanildigi takdirde cildin nemlendigi, pürüzsüz, tazelenmiş güzel bir görünüme kavuştuğu görülebilir.
• Oksijen solunumu%98 safliktaki oksijen, solunum maskesi yardımıyla iç organlardaki oksijen miktarını yükselir.

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.