DERMATERAPİ


Güzel bir cilt için, akıllı seçim!

Gelişmiş yenilikçi cilt iğneleme yöntemi Dermapen yönteminde, cildi dik açıyla delen çoklu iğneler kullanılır. Bu sayede verdiği minimal epidermal hasarla daha güvenli ve etkin cilt gençleştirme sağlar. Dermapen’in otomatik titreşim fonksiyonu uygulamada konfor sağlarken, acıyı azaltır. Ürün emisyonunu artırdığı için daha etkili sonuçlar sağlar. Dermapen en az fraksiyonel lazerler, lazer cilt yenileme ve kimyasal peelingler kadar etkilidir. En önemli avantajı ise diğer önde gelen alternatif sistemlere göre çok daha konforlu ve ulaşılabilir olmasıdır.

UYGULAMA
Cilt sıkılaştırma, toparlama ve cilt gençleştirme
Akne skarları ve yara iyileştirme
Kırışıklık ve ince çizgileri azaltma
Genişlemiş gözenekleri küçültme
Çatlakları azaltma
Alopesi tedavisi


DERMAPEN’İN AJANTAJLARI
Minumum epidermal hasar ile daha az acı ve kanama.
Tüm yüz kontöründe kolay manevra kabiliyeti.
Dikey kullanımı sayesinde iğneler bükülmeden kolayca penetre olur.
Kısaltılmış tedavi süresi
Daha az acı
Kolay kullanım
Düşük maliyet
Yan etki yok
Enfeksiyon riski olmayan iğneler
Diğer metotlara göre çok daha hızlı
Kesinlik ve kontrol, ayarlanabilir iğne derinlikleri


UZMAN GÖRÜŞÜ
“Şiddetli güneş yanığına maruz kalmış gibi görünebilirsiniz, yanma ve gerilme hissedebilirsiniz. Bu normaldir ve 1-2 saat içinde azalacak ve cildiniz aynı gün ya da 24 saat içinde iyileşmeye başlayacaktır. Uzmanınız tedavi sonrası bir cilt bakım reçetesi önerebilir.
Dermapen herhangi bir dermatolojik ve estetik tıbbi uygulama için mükemmel bir yardımcı olacaktır. Benzersiz Dermapen mikro iğneleme cihazı ayarlanabilir iğne derinlikleri, tedavi yoğunluğu, arttırdığı etkinlik ve problemli bölgelerde fokuslanabilmesi sayesinde çok yönlü tedavi olanakları sağlar. Dermapen’i cilt yenileme, cilt yüzeyinin düzeltilmesi, ince çizgiler, anormal pigmentasyon gibi pek çok cilt problemi için gerek duyulduğunda PRP, Mesoterapi, Radyofrekans ve Lazer yöntemleri ile birleşik bir tedavi olarak kullanıyoruz.

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.