YÜZ RADYOFREKANSI


RF teknolojisi ve radyo frekans dalgalarının selektif ısı etkisi birlikte kullanılmıştır. Sistemde cildin kollajen formasyonu stimule edilmekte ve bunun sonucunda uygulamanın yapıldığı kişiler daha genç, sıkı, güzel bir görünüme, çok kısa bir süre sonunda kavuşmaktadırlar.


RF belirli bir frekansta elektrotlar (kutup) vasıtasıyla elektrik akımını ciltten geçirerek dokuların etkin ve güvenli bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Elektrik akımı kapalı bir devreden akarak cilt katmanlarından geçerken katmanların direncine bağlı olarak ısı üretir. Tripollar teknolojisi RF akımını 3 veya daha fazla elektrotlar arasında odaklaştırır ve enerjinin sadece uygulama alanında kalmasını sağlar.


RF teknolojisi ile cilt sıkılaşır ve yüz ovali belirginleşir. Cilt yeni kollajen stimulasyonuna başlar ve doğal bir toparlanma ve cilt kalitesi elde edilir. Uygulamadan kadınlarda, erkeklerde faydalanabilir.


Avantajları* Lifting etkisi yaratan sonuçları sayesinde yüz kontürü yeniden şekillenir.

* Kollajen fiberlerinin üretiminin artmasını sağlar. Sonuç, daha genç ve gergin görünümlü bir cilt.

* Kırışıklıklarda olumlu sonuçlar elde edilir.

* Yüz, peri-orbital bölgeler, boyun ve dekoltede olumlu etki sağlanır.

* Güvenli, etkili, hassas, acısız bir yöntemdir.

* Tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilir.

* Non-invasivedir. Hastalar günlük aktivitelerine uygulamanın hemen ardından dönebilirler.

* Kullanımı son derece kolaydır.

* Etkileri yüzlerce hasta üzerinde kanıtlanmıştır.

* Peeling, mezoterapi, oxsijen, botulinum toksin gibi

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.