Thermalipo RF

Kadınların selülit ve lokal yağlanmalarla ilgili sorunları ve bu uğurda verdikleri savaş kimbilir kaç yıldır sürüyor. Bu sorunlar özellikle orta yaş ile birlikte çok ciddi boyuta ulaşıyor. İşin başında kazanmak için fazla şansları yokmuş gibi görünse de, medikal estetik cihazı ThermaLipo desteğiyle, artık kesin sonuç alınıyor. İşte, bu alanda yeni ve güçlü silahlardan biri radyo frekansı ve radyo dalgaları; ThermaLipo teknolojisi.

AMFLİ teknolojisi nedir?
ThermaLipo otomatik çoklu frekans ve düşük empedans (AMFLİ) teknolojilerini bir arada kullanır. Farklı frekanslardaki radyo frekans dalgaları, dokunun farklı derinliklerine ulaşarak emisyon etkisini daha çok arttırır. AMFLİ teknolojisinin başarısını gösteren klinik çalışmalara bakıldığında, epidermal soğutma ile cilde ve cilt altı dokular hiçbir zarar vermeksizin yüksek enerjinin ani ve hızlı bir şekilde ısıya dönüştüğü gözlenmektedir. Yüksek frekansın dokuda yüzeye etkisi büyüktür.Düşük frekans ise daha derinlere etki eder.ThermaLiponun frekans değeri 0.6-2.4 mhz arasındadır. Bu değer, kas ve kollajen stimülasyonunu sağlamaya yetecek kadar yüksek, lokal yağ ve selüliti yok etmeye yetecek kadar düşük bir değerdir. Aynı seansta selülit, bölgesel incelme ve aynı bölgedeki doku gevşekliklerinde etkili toparlama işlemlerini bir arada gerçekleştirir. Radyo frekans enerjisi cilt dokusunu geçer ve cildin derecesi, ısısı artar. Sonuç olarak, kan dolaşımı hızlanır. Kesin etkisi; oksijen alımı artar ve vücuttan karbondioksit ve toksin atımı sağlanır.

Nasıl çalışır?

Uygulamaya başlamadan önce uzman, bakım yapılacak olan sorunlu bölgeyi tespit eder ve ThermaLipo cihazının uygulama yapılacak bölgelere göre frekansını belirler. TermaLipo; bipolar başlığı sayesinde radyo frekans enerjisinin, dokunun 12-20 mm altına yayılmasıdır. Düşük frekans sayesinde derinlere ulaşan ısı, zayıflamış olan dolaşım sisteminin harekete geçmesine ve yayılmasına yol açar. Etkisi yüksek, lokalize ve kontrollüdür. ThermaLipo yüksek frekansının yarattığı ısı ise fibroblastların uyarımını yaparak cildin kalitesini arttırmakta etkilidir. ThermaLipo Teknolojisi ve etkinliği, medikal merkezlerde, kişiler üzerinde yapılan klinik deneyler sonucu gözlenmiştir. 

ThermaLipo'nun etkileri

ThermaLipo; muadilleri arasında en güvenilir teknolojiye sahip tek sistemdir. Lokal kilo problemi olan bölgelerde (karın, mide, bel, kol, bacak, basen, diz) etkilidir. Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlar.ThermaLipo; güvenli, hassas, risksiz ve acısızdır.
ThermaLipo; selülitin giderilmesi ve vücudun şekillenmesinde etkilidir. Vücut kontürünü yeniden şekillendirirken aynı zamanda kollajen üretimini arttırdığından cildin daha sıkı ve genç görünmesine de yardımcı olur.ThermaLipo; lokal kilo sorununun olduğu bölgelerde "liposuction'a benzer" sonuçlar alınmasına yardımcı olur. İlk bir kaç seans uygulamasından itibaren, uygulamanın yapıldığı kişiler yeni görünümlerinden memnun olmaya başlarlar. Sonuçlar etkilerini uzun süreli korur. Uygulamalar hem kadınlar hem de erkekler üzerinde yapılabilir.
ThermaLipo; Avrupa'nın tanınan üniversite hastanelerinde konunun uzmanlarınca klinik olarak test edilmiş ve etkileri gözlenmiştir. Etkinliği yüzlerce hasta üzerinde yapılan klinik deneylerle kanıtlanmıştır.ThermaLipo; uygulama sonrası aktif maddeler içeren nemlendirici krem kullanılarak cildin daha çabuk toparlanması sağlanır.Tedavi, ortalama 3-4 ay sürmektedir. Tabi ki bunda kişilerin patolojik özellikleri rol oynamaktadır. Seans adedi 10-12 arasıdır. Seansların aralıklarının tedavi başında 5 ilerleyen dönemde 15 gün olması gerekmektedir. Yaşları 18-60 arasında olan tüm kadın ve erkekler ThermaLipo'dan faydalanabilirler.

yükleniyor..
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır.Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarar nedeniyle Dr. Gülçin Turan & Dr. Tolga Turan Muayenehanesi sorumlu tutulmaz.Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi ve bahsi gecen herhangi uygulama tarafımızdan yapıldığı anlamına gelmez sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bunla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.